O nas

Agencja ochrony Gwarant Sp. z o.o. została założona w 1996 roku. Działamy na podstawie koncesji MSWiA Nr L- 2096/00 ( MSWiA ZK-I-352/96). Nasze biuro zlokalizowane jest w Warszawie przy ul. Puławskiej 228 lok. 71. Posiadamy również oddział agencji ochrony w Wyszkowie zlokalizowany przy ul. Świętojańskiej 177.

Od pierwszych dni swego istnienia stawiamy na wysoką jakość i skuteczność świadczonych usług. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym systemom zabezpieczenia technicznego oraz ciągłemu doskonaleniu umiejętności zawodowych posiadanego personelu. Dysponujemy również wysokiej klasy sprzętem do wykonania każdego zadania z zakresu ochrony. Posiadamy nowoczesną łączność radiową, która oparta jest na własnej, zastrzeżonej częstotliwości radiowej przyznanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. System ten gwarantuje bezawaryjność pracy urządzeń technicznych wspomagających prowadzone przez nas działania ochronne.

Prowadzimy działalność gospodarczą od 20 lat. Nasza agencja ochrony zatrudnia zarówno pracowników ochrony fizycznej nielicencjonowanych, jak również posiadających licencję I i II stopnia. Pracownicy wykonują swoje zadania w grupach interwencyjnych i specjalistycznej grupie konwojowej. Nasze doświadczenie i dobra współpraca z kontrahentami przede wszystkim pozwalają na ciągłe podejmowanie nowych wyzwań, które wykonujemy sprawnie i solidnie, zapewniając Państwu poczucie bezpieczeństwa.

Zdobywamy coraz większą ilość klientów na terenie całego kraju. Co najważniejsze bierzemy odpowiedzialność materialną za chronione mienie w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Hestia (ubezpieczenie kontraktowe i deliktowe). Pracownicy naszej firmy w swojej pracy wykazują się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Staramy się zapewnić najwyższy standard usług, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, mając na względzie bezpieczeństwo powierzonego nam mienia.