Alarmy i monitoring

MONITORING

Monitoring

Monitoring jest najnowocześniejszą, tanią i skuteczną metodą ochrony mienia. Pracuje on przez 24 h/dobę, sprawując ciągły nadzór nad obiektami wyposażonymi w instalację alarmową, podłączoną drogą radiową lub telefoniczną do naszej stacji monitorowania.

W przypadku włamania, napadu, sabotażu, pożaru lub uszkodzeń systemów alarmowych informacja jest automatycznie przekazywana drogą radiową do dyżurnego stacji monitoringu. Zdarzenie jest przez nas rejestrowane i przekazywane grupom interwencyjnym w terenie, które niezwłocznie docierają do zagrożonego obiektu.

Do łączności radiowej wykorzystujemy urządzenia renomowanych firm, wyłącznie najwyższej jakości, które posiadają wymagane atesty i homologacje.

Monitorowane systemy alarmowe emitują zdarzenia:

  • uzbrojenie, rozbrojenie systemu
  • włamanie
  • napad
  • pożar
  • pomoc medyczna
  • obecność gazu
  • sabotaż
  • brak sieci
  • niskie napięcie akumulatora

ALARMY

Dział techniczny naszej firmy instaluje, po pierwsze, proste systemy alarmowe do mieszkań, garaży, małych sklepów. Po drugie, rozbudowane, specjalistyczne systemy zabezpieczeń do dużych obiektów, wraz z systemami kontroli dostępu i telewizji przemysłowej przesyłanej drogą internetową. W systemach zabezpieczeń elektronicznych wykorzystujemy tylko urządzenia o najwyższym standardzie, przykładowo takich firm jak: Satel, Rokonet, Gorke, DSC, Bosch i innych preferowanych przez klienta. Wszystkie instalowane przez nas urządzenia posiadają atesty i homologacje, które dają gwarancję pewności i skuteczności ich działania. Dodatkowo każde urządzenie posiada oczywiście gwarancję producenta, jak i udzielamy gwarancji na instalowany system alarmowy.

Podsumowując, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecone przez klienta zabezpieczenie techniczne, poczynając od zabezpieczenia domu, garażu lub działki za umiarkowaną cenę. Monitorowanie obiektu przez całą dobę, sprawne patrole interwencyjne (na podstawie oddzielnej umowy na abonament miesięczny). Gwarantujemy całodobowy serwis techniczny.

Ponadto nasi technicy posiadają kwalifikacje II stopnia zabezpieczenia technicznego. Samochody techniczne gotowe do usunięcia usterki w szybkim czasie. Projekt zabezpieczenia technicznego wykonujemy bezpłatnie.

Prowadzimy konserwację systemów alarmowych oraz ich serwis pogwarancyjny. Dodatkowo prowadzimy stały nadzór nad jego prawidłowym działaniem.

Każdy system alarmowy wyposażony jest w dodatkowe zasilanie awaryjne, co pozwala na działanie alarmu po wyłączeniu zasilania w sieci elektrycznej przez 48 godzin.